• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам ThinkPad Mini Dock Series 3, модел 4337 или 4338

  • Ја почнал/а темата
  • #1
6 декември 2019
41
18
Му се наоѓа ли на некој dock од некој од следниве ThinkPad-и?
ThinkPad L412, L420, L430,
ThinkPad L512, L520, L530,
ThinkPad T400s, T410, T410i, T410s, T410si, T420, T420i, T420s, T420si, T430, T430i, T430s, T430si,
ThinkPad X220, X220i, X230, X230i,
ThinkPad T510, T510i, T520, T520i, T530, T530i.
Компатибилни би биле следниве модели:
- ThinkPad Mini Dock Series 3 - број на модел 4337 и
- ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 - број на модел 4338.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,342
Членови
29,472
Најнов член
Горјан Стојчев
На врв Дно