1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам SQL Програмер

Дискусија во форумот 'Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S' започната од Anastasija, 10 Февруари 2020.

 1. Anastasija

  Anastasija
  Intern

  28
  1
  20 ноември 2009
  Барам SQl програмер кој би можел да одржува и надградува постоечки апликации.
   
 2. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,218
  1,269
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  Последна промена: 10 Февруари 2020
  bLaCk AnArChY, Маша и на mkextremer им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...