1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам Sharepoint девелопери

Дискусија во форумот 'Останати' започната од Astro, 26 oктомври 2017.

 1. Astro

  Astro
  Guru

  6,255
  8,652
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Се бараат Sharepoint девелопери за трајно вработување.

  Контакт во ПП
   
 2. Luki Junior

  Luki Junior
  Gaining Experience

  151
  266
  28 Декември 2015
  Машко
  Колкава плата и услови?
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Astro

  Astro
  Guru

  6,255
  8,652
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Минимум 1000-че нето, услови сосем нормални. Повремено патување во Белгија.
   
 4. Astro

  Astro
  Guru

  6,255
  8,652
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Затоа викам минимум.
  Пошто малце е за Sharepoint и click new list, new page, new link..... за толку и јас знам.
  Потребен е и развој и програмирање и солуции. Све тоа зависи.
   

Сподели

Вчитување...