• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам сервисен техничар за вработување

  • Ја почнал/а темата
  • #1
28 ноември 2007
7
0
Веќе подолго време барам сервисен техничар за работа во компјутерски сервис со искуство и желба за работа, па би се обидел и преку овој форум.

За работното место потрбно е познавање од оперативни системи, хардвер, мрежи (основни познавања).

Доколку имате знаење и претензии за многу повеќе ќе можете да се обидете и за работното место систем администратор или систем инженер.

Вработувањето е на неодредено време, редовна плата и комплет осигурување.

CV и контакт испратете на [email protected]

Како вработувач се јавува компанијата СигмаСБ Компјутери.

Не губете време зошто ова барање ќе биде актуелно најмногу 15 дена.

Поздрав,
Насковски Миле - раководител на одделот за хардвер и сервис
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,894
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно