• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам сервис за видео камера

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
882
556
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Како што гласи насловот, ми треба препорака за сервис да ја однесам да се провери оваа камера.
Камерата сега ја најдов дома после некое време ама, кога ставам касета мала не врти и дава error.
Доколку на некој му значи ова, ова го јавува:
1603920973598.png


Утре ќе се јавам во Video Data за евентуална помош. Доколку имате на ум друг сервис, би ми значело.
Благодарам!

1603921097843.png
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
882
556
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
882
556
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Камерата ја оставив во Видео Дата. Па од наредна недела ќе ви јавам дали е средено. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,393
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно