• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам Ryzen 3 ili 5, соодветна матична(b450) , и RAM DDR4 2x4 или 2x8

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gymblonski

Gaining Experience
28 септември 2018
69
58
Процесор може каков било Ryzen да понудите
Ако имате некој дел пратете цена во ПП
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,618
Мислења
821,798
Членови
28,266
Најнов член
Bojan Sardjovski
На врв Дно