1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам работа за андроид програмирање

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од [email protected], 28 Септември 2011.

 1. D@re

  [email protected]
  Intern

  68
  7
  22 Април 2009
  Здраво, дали немој може да ми препорача каде можам да најдам работа или практична работа поврзана со андроид или iPhone програмирање?
   
  На TAN4E му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Seavus мислам дека работат со Андроид.
   
 3. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,334
  987
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Има во Сивус, и Android и iOS проекти. Доколку си заинтересиран пиши им или јави им се.
  www.jobs.seavus.com
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Web Factory имаат отворен оглас ми се чини.
   

Сподели

Вчитување...