1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам работа како Web дизајнер

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од Street h4ck3r, 3 Јуни 2009.

 1. Street h4ck3r

  Street h4ck3r
  Intern

  181
  8
  11 Мај 2009
  Барам работа како веб дизајнер, значи не е важно дали се работи за работа во фирма или за работа на проекти за помали претприкатија, друштва итн.
  Значи може и работа во група каде што се разменуваат искуства и постојано се напредува и усовршува своето знаење, се применуваат нови технологии, ќе има предизвици, се бара креативност, иновативност итн.
  Значи работам дома, по договор т.е на состаноци се договараме за изработката и времето на изработка на проектот.
  Еве накратко моја биографија:

  Работно искуство: 1,5 години
  Работам во следниве програми: Adobe Dreamweaver , Photoshop, Flash ...
  Познавање на следниве јазици: HTML, PHP, JAVA, CSS
  Работа со SQL- почетнок

  Заинтересираните можат да ме контактираат по маил : [email protected]
   
 2. Forumko

  Forumko
  Intern

  351
  3
  14 oктомври 2008
  Дај ни нешто како портфолио кажи ни кои страни си ги изработил, твои дела итн итн...
   
 3. Street h4ck3r

  Street h4ck3r
  Intern

  181
  8
  11 Мај 2009
  Сите заинтересирани нека ми пишат на маил и ќе им пратам.
  Позз
   

Сподели

Вчитување...