• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам помош за инсталација на програм

  • Ја почнал/а темата
  • #1

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
929
Програмот што пробувам да го инсталирам не сака да ја препознае лиценцата (која е поврзана со друго програмче).
Истиот не го споделувам јавно, од доверливи причини.

Ми треба помош од некој кој се разбира во скрипти, Windows Registry и општо инсталации на Windows 10 - за да изнајде решение успешно да се активира програмот.

Ако најде решение, има награда од 6000 денари.

Контакт ПП.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
929
Сеуште барам помош, ми треба побрзо решение за програмот.

Барам некој кој би дошол на лице место или да се поврзе преку TeamViewer или слично и да го заврши.

За успешно завршување - награда 10.000 денари.

Контакт ПП.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
929
Најдено решение, ви благодарам на сите што се понудивте и помогнавте.
 

draganamon

On your way to fame
24 јануари 2016
474
621
Skopje
draganamon's setup  
Processor & Cooler
i7-6700HQ
Storage
250 SSD & 1TB HDD
RAM
16gb DDR4
Mouse
Logitech G9
Keyboard
Logitech G Pro
Audio
Logitech G51 5.1 & Creative Sound Blaster X-Fi 5.1
Monitor
Dell U2419H
OS
Windows 10
Како го реши, ако смеам да прашам ?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
929
Настанал конфликт со оперативниот систем, свежа инсталација го реши.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно