• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

[Baram]PHP scripta slichna na www.pazar3.com.mk

  • Ја почнал/а темата
  • #3

Enes

Intern
17 април 2007
2
0
hmmm...fala ti pak ali sum baral zatoa prasav i tuka da nema nekoj videno negde kade sto mozam slichna scripta da najdam
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Не верувам дека ке најдеш бесплатна па и купена скрипта како на www.pazar3.com.mk.
Најдобро ке ти биде да сам да си ја комплетираш скриптата.Ке си најдеш скрипта за Пребарување,за регитрирање,за давање огласи итн,тоа што ти е потребно,и ке ги споиш во едно и така!!

Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,171
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно