1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам онлајн работа

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од acko panov, 4 Септември 2019.

 1. acko panov

  acko panov
  Intern

  8
  1
  11 Април 2019
  Машко
  Барам онлајн работа,до сега имам работено на неколку веб страни со word press програми,и постирање на facebook страници.

  Доколку некој нешто може да ми понуди нека ме контактира на приватна порака.
   
  На Глупав му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rufflesaurus

  Rufflesaurus
  Intern

  17
  25
  16 Јуни 2018
  Машко
  Направи си свој портфолио веб сајт и LinkedIn профил и пополни ги со што е можно повеќе детали за тоа што знаеш и како можеш да придонесеш за клиентите.
   

Сподели

Вчитување...