• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам некој што знае Zend Framework

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
За развој на custom решение, ми треба некој што знае zend framework.

Контактирајте ме на пп.
 

PBaller

Intern
6 март 2008
76
0
Ej odamna ne sum bil na forumof, sea poglednaf deka nekoj ima potreba od zend framework... momentalno rabotam samo na test aplikacii i se spremam za zend framework certificate od Zend...

Mozhebi mozham da ti bidam nekako od pomosh...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,690
Мислења
855,790
Членови
29,735
Најнов член
agjeka
На врв Дно