1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

барам модул како на слика за Џумла

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од daceee90, 8 Јули 2014.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Барам модул како на слика за џумла, последни вести ..... и да биде компитабилен со К2, ако има некој може да ми го прати по ПП или име...

  [​IMG]
   

Сподели

Вчитување...