• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам MB H110 chipset

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
827
508
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Доколку нарушува правила слободно бришете... Пријател бара MB со H110 chipset... Понуди во ПП...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,287
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно