1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам маус и мауспад

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од CykaBlyat, 18 ноември 2019.

 1. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  226
  109
  22 oктомври 2016
  Се мачам на видео игри
  Здраво
  Барам од некаде да купам следните маус и мауспад
  gWolves Hati (сакам да го земам од негде кај што не е нивната официјална страна бидејќи е многу скапо од таму)
  Xtrfy M4
  Asus ROG scabbard

  Ако има некој и нешто слично нека понуди.
   
 2. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  279
  228
  19 ноември 2013
  Машко
 3. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  226
  109
  22 oктомври 2016
  Се мачам на видео игри
  Вејќе имам Model O моментално,сакам да сменам малце
   

Сподели

Вчитување...