• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам материјали за Wireless!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

ivantopalov

Intern
1 ноември 2008
4
0
Ако има некој материјали за Wireless нека постира оти итно ми требаат за проект!Фала однапред.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,067
Членови
28,083
Најнов член
Busavata
На врв Дно