1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам Iphone 7+

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од it_boy, 10 oктомври 2019.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  503
  419
  9 Јули 2018
  Машко
  Барам Iphone 7+ 64 или 128 гб во добра состојба,понуди во пп
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,224
  1 Септември 2011
  Машко
  IPHONE 7 PLUS 256 GIGA CRN SOCUVAN

  Тешко се наоѓа 7 плус 64 гига,плус и да најдеш ке биде висока,горе доле ко за ајфон 8 плус 32гб.Сепак ја на твое место би идел на 8 плус,али твој избор нели.
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  765
  389
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Види на Алиекспрес, гледав вчера, има добри половни.
   
 4. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  503
  419
  9 Јули 2018
  Машко
  Земено 7+ 128 ГБ Ред
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,224
  1 Септември 2011
  Машко
  Од каде го зема?
   
 6. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  503
  419
  9 Јули 2018
  Машко
  реклама5 супер зачуван и супер цена
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,224
  1 Септември 2011
  Машко
  За убаво да го користиш :)
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. DaVoRkNe
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  877
 2. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,464
 3. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  787
 4. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,118
Вчитување...

Сподели

Вчитување...