1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам i3,i5 или i7 6та или 7ма генерација

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BorisSapphire, 27 Февруари 2020.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  928
  627
  11 ноември 2015
  Машко
  Како што гласи насловот, понуди само процесор без матични и други работи.

  Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...