1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам Flash игра во Action Script 3

Дискусија во форумот 'ActionScript' започната од Belco15, 12 Мај 2014.

 1. Belco15

  Belco15
  Intern

  61
  19
  10 Март 2011
  Здраво на сите значи како што гласи насловот ми треба игра во Adobe Flash action script независно каква е темата далие професионално изготвена или слично најповеќе ми треба кодот. Семинарска ми е за факултет незнаејќи дека ми е за утре сега дознавам :( доколку некој има, ако сака да ми помогне ако треба и пари да се дадат мора да го положам испитот бидејќи добивам поени од семинарска.Фала
   
  На zoran_15 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Cevi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,482
 2. bronzena
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,336
 3. lakimen
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,061
 4. m&m
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,117
 5. icka
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,637
Вчитување...

Сподели

Вчитување...