1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Baram e-kinga za Aplikativen Softwer C++

Дискусија во форумот 'Visual Basic' започната од igorimor, 24 Март 2018.

 1. igorimor

  igorimor
  Intern

  18
  0
  4 Август 2017
  Машко
  C++
  Ima polno knigi ,za da ne lutam baram proverena rabota.
  da bide dostapna za ucenje ,da ne bide paren ,neparen,prost broj i t.n
  Za napredno nivo?
  Neka mi dade nekoj kniga (ne predavanja)i na en i na mk za OOP
  i za Kodiranje na Aplikativen Softwer t.e Komercijalen Softwer kako na pr
  za
  1.winamp(Winamp - Free downloads and reviews - CNET Download.com)

  2. CyberLink PowerDVD®(Cyberlink Powerdvd R - Free downloads and reviews - CNET Download.com)

  3. Kaspersky Lab: Kaspersky Antivirus Protection & Internet Security
  Od na pred Blagodaram
  Igor Imor
  C++
   
Слични теми
 1. edidenis
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,208
 2. master-a
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  430
 3. елекс
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  865
 4. igorimor
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  695
Вчитување...

Сподели

Вчитување...