Барам девелопер за сајд проџект?

Дискусија во форумот 'PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)' започната од skullmonkey, 2 Април 2018.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,305
  2,379
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Има некој што е по слободен и сака да фати нешто на страна?
  Треба да се изработи тип на survey (прашалник) но релациите и финалниот резултат ќе бидат според формула.
  Прашањата се предифинирани и не треба да се уфрлаат преку админ панел.
  Претежно е читање со многу малку внес на податоци.
  Пишете ми порака ако имате муает.
   
 2. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  263
  101
  20 Април 2008
  Машко
  што познавања треба да се има ??? што тип на survey e ??? и најважно дали ќе се научи нешто од него или само за пари се работи ???
   

Сподели