• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Барам css...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Барам css книга ако некој има нека ја аплоудира
фала однапред.:D
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Само предупредување, едно од правилата:

" 9. Строго е забрането постирање или било каква промоција на материјал кој нарушува авторски права и интелектуална сопственост."

Гледајте да е се' легално и книгата да е бесплатна и слободна за делење.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,666
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно