1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Барам 4GB DDR3 рам и процесор 4та ген.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mao, 18 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  852
  390
  5 Јуни 2007
  Машко
  Ми треба 4та генерација процесор и 4GB DDR3 рам. Дајте понуди во инбокс.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  852
  390
  5 Јуни 2007
  Машко
  Процесорот и рамот да бидат како одделни понуди.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,163
  8,401
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Дали ти одговара Celeron G1820? Ќе ти го дадам поволно.
   

Сподели

Вчитување...