• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Баниран на форум

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Здраво. Пишувам во име на едно мое другарче зашто нема акаунт овде :tainstven:

Значи проблемот е: Тој има акаунт на еден странски форум и заради потпис како слика на која имало слика од македонија заедно со нашиот грчки дел :LOL: тој е баниран forever. Му се извини на админот и дека нема повеќе да става слики со политички мотиви ама попусто. Пробува да отвори нов акаунт ама администраторот цело време го открива и го банира. Инаку другаров има динамичка IP адреса и чудно ми е како го откриваат..

Ај видете па ако знаете или имате идеја како да остане неоткирен.. пишете

Поздрав
 
M

Mr.Alien

Гостин
@ Angjeleski

Би те замолил во иднина да се воздржуваш од вакви постови. Верувај на збор, нема никогаш да ти стане јасно како стално е откриван :rolleyes:.
Пишал, се извинил, во ред. Но, ако админот оценил дека не треба повторно да биде член, нема да биде. Особено не со финти.

Биди поздравен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,716
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно