Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Баг во Мое здраство

14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Во апликацијата при проверка на прегледи се појави грешка Превод за дадениот збор не постои напишано на англиски јазик кај насловот на прегледот кај сите полиња за информации истава грешка се појавува.
 

Атачменти

  • Screenshot_20230910_154008_Moe Zdravje.jpg
    Screenshot_20230910_154008_Moe Zdravje.jpg
    44,6 KB · Прегледи: 94
14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Сега ќе го поправам.
Им пратив маил на здраство на [email protected]
Мислењето е автоматски споено:

Сега ќе го поправам.
Се надевам можеби во форумот има луѓе кој работат во Електронско здравство Министерство за здравство може ќе го видат тука ако знаете некој пратете им го овој thread
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.547
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно