• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

backdoor.vanbot dwdam

  • Ја почнал/а темата
  • #1

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
go pustiv bit defender 2008 da skenira i posle skeniranjeto na
deep sistem scan kako rezultat ova mi go dade
backdoor.vanbot dwdam a so nego no actions posible
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
lele lele
go simnav toa i go pustiv da skenira koga zavrsi so skeniranjeto najde povekje i na edno mesto mi pisuvase FIX CHECKED ama treba da se registrira ............
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,176
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно