• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

back up

  • Ја почнал/а темата
  • #1

goch

Intern
21 октомври 2008
167
5
Skopje
имав некои важни информации на usb-то, али од брзање ги избришав тие што не требаат.... може ли некој да ми каже некое back up, restore програмче? :S
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Easy Recovery
PC Inspector Recovery

10та ваква тема. Барајте малку пред да отворите нова.

BTW, добредојде на форумов :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

goch

Intern
21 октомври 2008
167
5
Skopje
леле се извинувам, на тоа барај што е се утепав, back up back up, restore, на секој можен начин и не најдов... стварно се извињавам...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,517
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно