1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Babo Vielent !

Дискусија во форумот 'PC' започната од Vavo, 28 oктомври 2007.

 1. Vavo

  Vavo
  Intern

  270
  14
  20 oктомври 2007
  Машко
  Игрицава е многу заразна. Играчите се топчиња кои со машинки се бркаат низ лавиринт, погледот е одозгора ..ко во Pаckman:) Ненормално игрива, баз потреба од „школо“. Пробајте, па можда ќе ме најдете на некој сервер.. па пробајте да ме упуцате :p

  Многу ретко играм игрици, ама еве ова ми остави впечаток


  Ах, http://www.baboviolent.net/forums/
   
 2. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Иди бегај :)).
  Кај ја најде игрицава? ЗАКОН!!!
  Него, може ли да се игра и offline?
   
 3. Vavo

  Vavo
  Intern

  270
  14
  20 oктомври 2007
  Машко
  Игрицата ја најдов.. барајќи portable софтвер (што не бара инсталација и не ти чепка по registry) инаку може да играш во мрежа со други, одиш на Host и Start (нема AI играчи).. другите се закачуват преку рачно внесување на IP порт (со space одделено) а ако имаш Интернет ;) се објавува одма на листата на сервери, па ќе ти се ставаат и други иако може да го направиш со шифра...глеј да не ти стане навика
   
 4. damjan_ku

  damjan_ku
  Intern

  129
  7
  18 oктомври 2007
  Igricava e zakon (za mlecni proizvodi)!!!!!!
   

Сподели

Вчитување...