• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

B450 tomahawk MAX со r5 3600 искуства?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
65
92
Здраво дечки ја отварам темава ме интересира кој од вас го поседува ова комбо, како сте задоволни, проблеми, средување волтажи, оверклок, стабилност и слично?

Ви благодарам на секое споделено искуство однапред. :geek:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,641
Мислења
829,377
Членови
28,644
Најнов член
Soci#
На врв Дно