Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

B450 Steel Legend + Ryzen 5 5500

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.868
3.831
Скопје
tomi додаде нов оглас:

B450 Steel Legend + Ryzen 5 5500 - 7.000 ден.

Плочата нема гаранција и нема задно лимче а процесорот е скоро нов 3 месеци користен, купен од нексио сеуште под гаранција

значи плоча+процесор+ амд кулер стандард

цена: 7000 мкд


Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.204
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно