Проценка B350 gaming plus

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
641
794
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
Ве молам за проценка на матичната.
Па ќе ја продавам или заменувам за некоја слична што има 2 х м.2 портови (понудете и замена)
 

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
641
794
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
ја сака некој за 3к?

1632420394755.png
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,502
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно