1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ах тие ботови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од StarBuck, 23 Февруари 2008.

 1. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  OOOOOOOOMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGG..
  :krshiglava:
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  No Comment
   
 3. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  <@Psychoo> Byakuya kolku e tv tuner za televizorot na Banzai
  <+Byakuya> Psychoo: zasto ?
  <@Psychoo> Byakuya onaka me interesira
  <+Byakuya> Psychoo: mene ne.
   
 4. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  евааа лудак :))
  Обично треси рандом глупости ама некогаш кога ќе трефне некоја, трфнато е..:LOL:
   
 5. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  NET splitter :LOL::LOL::LOL:
   
 6. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Тазе:

  :p
   
 7. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  304
  1 Мај 2008
  :LOL::LOL: од кај ти текна бе ова за девојчето :LOL::LOL::LOL::)
   
 8. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 9. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  [16:37:04] <Byakuya> Orihime: gazdava ti e govedo!

  :LOL:
   
 10. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  heheheheheheheheheheh... Ne e normalen defenitivno.. :D
   
 11. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  За ова бан од каналот.:))
   
 12. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  како бе бан,и дечкото/девојката има право на свое мислење.:LOL:
   
 13. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  <@COMANDER> Byakuya makedonija
  <Byakuya> COMANDER: Andrijeski vika za tebe deka si devojce
   
 14. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
 15. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  А ја викам ..... no comment
  P.S. Ако го банирам ќе се налути газдата :D
   
 16. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  :LOL::LOL::LOL::LOL:
  Закон!!! Без навреда COMANDER.:)
   
 17. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  :))
  :zbunet:
   
 18. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Ботов скрена.. :LOL:
   
 19. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Извадок од еден подолг разговор: :D
  :LOL:
   
 20. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Однапред се извинувам за некултурите но за тоа бунете се кај goodboy.
  :LOL: :LOL: :LOL:
   
 21. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  :isplashen::isplashen::LOL::isplashen::LOL::isplashen::LOL:
   
 22. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  pcuenje i takvi raboti ne se dozvoleni .....treba da se izbrishe ova.

  ma neka stoe beeeee:LOL::LOL::LOL::LOL:
   
 23. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  HAHA

  :LOL::LOL:
   
 24. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  btw. Ајдете на канал.. жестоко е .. :))
   
 25. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  :LOL::LOL::LOL: Бетер од лудници.:))
   
Слични теми
 1. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,034
Вчитување...

Сподели

Вчитување...