1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ах тие ботови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од StarBuck, 23 Февруари 2008.

 1. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  ЛОЛ neW1 :))
   
 2. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
 3. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  [17:56] <@COMANDER> Byakuya koj te trkala
  [17:56] <@Byakuya> COMANDER: Probaj pokasno, zafaten sum nesto .

  Се си мислев дека Трипли е скренат бот, ама овој го преши во секој можен поглед.
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  [21:09] <aleksandar__te> Byakuya, so zdravje
  [21:09] <Byakuya> aleksandar__te: ne mrsi m*da

  Извинете поради вулгарности, ама газдата не го научил ботот на манири. :D
   
 5. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  hmmmz.. interesno :D
  btw. hir0 e od StarBuck, a koj e gazdata na Byakuya i tripliem?:)
   
 6. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Byakuya = neW1

  tripliem = Spion
   
 7. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  :rolleyes:
   
 8. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  I aleksandar... koj e odgovorot?;)
   
 9. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  botov e kade kade pomrdnat od tripliem(barem od toa sto go citav na forumov).uste zafaten bil hehe:LOL:
   
 10. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Еве тазе :)


   
 11. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Orihime is aliveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bravo: :bravo:
   
 12. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,798
  75
  7 Април 2007
  Where was he?:D
   
 13. Wild Rose

  Wild Rose
  DramaQueen

  77
  12
  18 Мај 2008
  Ќе ме умре боткава твоја Andrijeski. (пореметен и без докази) :LOL::LOL::LOL:
   
 14. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
 15. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Уште потазе :D

   
 16. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  She was long dead ... Andrijeski didn`t have enaugh RAM to support her ... now he wants to spend some RAM on her :)
   
 17. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Ok, уште ова и доста е за денеска.. :)
   
 18. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Лелеле... незнам... незнам...
   
 19. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
   
 20. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  c c c c c.. Do tolku te rani samiot zbor "linux" ? :D
   
 21. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  До коске

  ј/к
   
 22. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  :LOL::LOL:
   
 23. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  tripliem хакерот се издаде

   
 24. dime

  dime
  Intern

  163
  3
  13 Мај 2008
  looooollll, gazam se, celava tema e komedija na kvadrat :D :LOL: :LOL: :))
   
 25. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Дојди на канал па подобро ќе ги запознаеш нашите ботови.... :LOL:
   
Слични теми
 1. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,029
Вчитување...

Сподели

Вчитување...