1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ах тие ботови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од StarBuck, 23 Февруари 2008.

 1. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Паметен бот нема што :D
   
  1 person likes this.
 2. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  <@aleksandar_te> tripliem, komander
  <@tripliem> aleksandar_te: damn it you crazy bot, pak komander
   
 3. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  hehehehhehe loooooooooooooooooooooooooooooooool....
  Ovaj botov ne e saglam.. :D
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  A ја со цел памет прашуам кој ме оговара... ако ако ќе видиш ти утре :lut2:
   
 5. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  COMANDER, најмногу те јади tripliem а?
   
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Nope ме јаде некој што ме оговара :p
   
 7. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  (09:17:18 PM) COMANDER: tripliem: sto ke imam po web design
  (09:17:19 PM) tripliem: COMANDER: dve poteceni oci namesto edno
   
 8. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  loooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  hehehehehe botov navistina me iznenadi.. evaaa..
   
 9. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  ова му стана стандардна реченица, и најинтересно е што само мене ми го дава ова. :zbunet3:
   
 10. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Aaaand hir0 is back! :LOL:

  :LOL::LOL::LOL:
   
 11. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  The fun never stops :LOL::LOL::LOL:
   
 12. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
 13. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  LoooooooooooooooooooL... Lele.. ovoj botov bil eeeepten budala.. :D
   
 14. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  hehehe.botov e zverka.:LOL:
   
 15. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  <@Andrijeski> odam da jadam
  <@Andrijeski> bbl
  <@Andrijeski> tripliem jadi burek
  <@tripliem> Andrijeski: pizza burek, sirenje ili meso
  <@Andrijeski> tripliem sirenje
  <@tripliem> Andrijeski: najdam klipov na youtube
  <@Andrijeski> tripliem najdi go
  <@tripliem> Andrijeski: no thanks, kogo da najdam
  <@Andrijeski> tripliem klipot na youtube
  <@tripliem> Andrijeski: est a bien, king_of_my_castle http: //www. youtube
   
 16. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  304
  1 Мај 2008
  :LOL::LOL::LOL::LOL:Oo zakon bil ovoj hir0:LOL::LOL:
   
 17. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Хахаха пица бурек...
   
 18. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Пресентинг НЕЊ бот:

  [12:25:35] <neW1> Byakuya, zamoli ja Orihime da kaze nesto
  [12:25:35] <Byakuya> neW1: sakas da umres ?
  [12:25:41] <Aleks^> lol !!! :D
  [12:25:51] <neW1> Byakuya, sea ti kje umres !
  [12:26:20] <Aleks^> haha ova mora na forum da ide :D
  [12:26:21] <Byakuya> neW1: sakas da umres ?
  [12:26:21] <neW1> .die
  [12:26:22] <neW1> >die
  [12:26:22] <neW1> argh...
  [12:26:22] <-- Byakuya has left this server ("killed").

  :LOL:
   
 19. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  looooooooooooooooooool.. No Comment za botov.. Crazy bot..
   
 20. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Byakuya е инаку најновиот бот на ирц каналот
   
 21. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  :))
   
 22. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  ахахаха

  mute volumeto...
   
 23. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  по барање на COMANDER
   
 24. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Ah, tie botovi
   
 25. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  676
  144
  10 Мај 2007
  Mногу ги сакаш, не ? :)

  btw, 1:0 za Byakuya :spienje:
   
Слични теми
 1. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,033
Вчитување...

Сподели

Вчитување...