1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ах тие ботови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од StarBuck, 23 Февруари 2008.

 1. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Еве место кај што може да се пастуваат дел од муабетите со "интелигентни" ботови, дали од #it.com.mk или било кај :D

  Еве да скршам мраз го презентирам мојот hir0, првиот бот мачор :))

  Код:
  [00:39] <|starbuck|> kako sto veke kazav ovoj e vishe artificial nego li intelligent :)
  [00:39] <Aleks^> ..
  [00:39] <|starbuck|> neli hir0?
  [00:39] <hir0> da... sega dojde pred mesec dena..
  
  Код:
  [00:40] <|starbuck|> hir0 sam sebe go ubija
  [00:40] <hir0> vo vid na topcinja mali
  Код:
  [00:41] <|starbuck|> hir0 ke te zenime?
  [00:41] <hir0> pa za nekolku godini mlecni proizvodi valjda
  Код:
  [00:42] <|starbuck|> hir0 sto ke kazes za COMANDER?
  [00:42] <hir0> ke go staam na maticna..
  [00:43] <COMANDER> hir0 sakas ja tebe na graficka da te stavam?
  [00:43] <hir0> toa rabotev vo edna firma
  Од вечерва толку :LOL::LOL::LOL:
   
 2. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  :LOL: hahha :) Za na maticnata beshe interesno
   
 3. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Работава тек и ИТ работи у некоја фирма :))
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Ќе му се одмаздам јас на тој мацол за тоа што сака да ме стави на матична. :ninja2: :tenk: :mafija: :naoruzhan: :eek:pasno: :hunter2: :guns3: :Death: :spank: :boxer:
   
 5. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  најс :)

  Триплием и Хироооооооо то са срца два... љубили се грлили у канту број 32... :)))

  п.с. Орихаме е љубовницата...
   
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Пази D ако те чуе триплием за Орихиме ќе биде лошо.
  BTW Орихиме е лудо заљубена во Хиро :bravo:
   
 7. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  И кога hir0 го прашаа за неговото мислење кон orihime и tripliem:

  Код:
  [01:12] <hir0> steta navistina sto ima takvi seljanki
  :))
   
 8. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  На прашањето дали да легнам да спијам Хиро одговори:
  Потоа кога повторно го прашаја...
  Toј одговори
   
 9. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  BTW не сум сам на матична со мене е и andrijeski
   
 10. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Код:
  [01:20] <dAmjaan> hir0 sakash pivo?
  [01:20] <hir0> jas si imam problem tuka :)
  Код:
  [01:19] <|starbuck|> hir0 sakas i dvete da gi legnes?
  [01:19] <hir0> treba da ima raznovidnost
   
 11. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Некако ми делува како само мене да ме слуша :))
   
 12. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  И конечно хиро ни откри како брка жени :LOL:
   
 13. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Муабетов ви е закон. :))
   
 14. ''TcM>>

  ''TcM>>
  Intern

  961
  39
  6 Јануари 2008
  Машко
  aaa so e fintava, koj e toj hirO??? :p i kaj si go vodite ovoj moabet?? :zacuden:
   
 15. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Муабетов се води на мирц каналот на it.com.mk, a hir0 е мачето на StarBuck. :))

  BTW Ако некој сака да дојде на канал наједноставниот начин е да кликнете овде, се конектирате и директно влегувате на канал. :bye1:
   
 16. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
 17. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Еве го пак :))

  Код:
  [21:06] <drown_> hir0 shto me meshash mene u svak muabet?
  [21:06] <hir0> ova po neznam koj pat
  [21:06] <drown_> hir0 ne, pa stvarno...
  [21:06] <hir0> da vidam shto igra igras
   
 18. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
  hahahahahhahaha..... se iznasmeav..... :bravo:
   
 19. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  hir0 is at your service :D
   
 20. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Закон! Ама ова ме падна од стол.

  [00:43] <COMANDER> hir0 sakas ja tebe na graficka da te stavam?
  [00:43] <hir0> toa rabotev vo edna firma
  :LOL::LOL::LOL:
   
 21. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  hir0 едноставно создаде нов израз: "ќе те ставам на матична" - може да го кажете на секого кој ве нервира.... :)))
   
 22. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Епа D...ќе те ставам на матична:LOL::LOL::LOL:
   
 23. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  :LOL:
   
 24. Luidgi

  Luidgi
  On your way to fame

  807
  843
  24 Февруари 2008
  Ќе ве стаам на кулер сите до еден :))
   
 25. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Код:
  [01:13] <COMANDER> hir0 i ti pies kakao?
  [01:13] <hir0> |sTARBUCk| e zhensko, nea ke ja slusham, ima privilegii
  [01:13] <COMANDER> hir0 a mene ne me slusas?
  [01:13] <hir0> ne e losho shto, ima smisla
  :LOL::LOL::LOL:

  [​IMG]
   
Слични теми
 1. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,029
Вчитување...

Сподели

Вчитување...