• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

автобиографија

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

pipo

Intern
10 април 2007
104
1
Epa vaka: Moeto poteklo datira od dalecnata 1987 nekade na padinite na Vodno. Se rodiv vo bolnica pa potoa ucev vo gradinka. Kako najnapreden clen me unapredija u osnovnoto KOCO kade sto bev proglasen za naj ucenik. Potoa moeto patestvije produzi niz hodnicite na J.B.T. kade sto kako dokazan ucenik i meraklija na kafe muabeti mi bea dodeleni poveke priznanija: Bev izbran za pretsedatel na strajkuvackiot odbor, Naj kladilnicar (spored ocenite 1 2 3+) cuvar na wc-inja i slicni ponosni tituli. No nema vrska na kraj im vrativ Sea sum na FUCK-ultet planiram da go izguram do kraj (prvite 5god se najteski, posle e lesno). U horoskop sum devica a u zivo vol so rogovi:) Inace po zanimanje sum propadnat: Navijac, Kompjuterdzija, Gitarist i Student..... I SVE TO ZBOG LJUBAVI
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Се надевам дека ќе бидеш почесто, и мило ми е што гледам дека од мојава гимназија излегле големи луѓе. :d
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно