1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AVG IS 2012 90 dena free

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од zlaki, 12 Мај 2012.

 1. zlaki

  zlaki
  Гостин

 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,783
  27,478
  4 Септември 2008
  Да ми платат, AVG не инсталирам, а камоли free :D

  Немој да се навредиш, фала за трудот да го споделиш линкот, но AVG како антивирус е мизерија.
   
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,154
  4,865
  8 Април 2011
  Машко
  што му фали?на резултатите што гу постира на предхидната тема нема лоши отсенки?јас лично не сум го користел,али баш ме интересира што го прави лош
   
 4. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,783
  27,478
  4 Септември 2008
  Спор, пун со багови, многу досаден firewall, преосетлив на fake av/ransomware зарази.
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 5. zlaki

  zlaki
  Гостин

  ocigledno ne si go koristel odamna.Instaliraj i probaj go nekolku dena,ke se iznenadis kolku e lesen za sistemot,a za detekcija posledniov mesec negde megju prvite.Sepak koj kako se naviknal koj Av go koristi.
   

  Прикачени датотеки:

  • vb.jpg
   vb.jpg
   Големина:
   101.5 KB
   Прегледи:
   10
  • av 1.jpg
   av 1.jpg
   Големина:
   126.2 KB
   Прегледи:
   10
Слични теми
 1. MrTony
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,589
 2. psyside
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,329
 3. Pinceta
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  771
 4. zlaki
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,136
 5. kjosmofon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  419
Вчитување...

Сподели

Вчитување...