• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

AVG 8

Статус
Затворена за нови мислења.

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Ова не е warez форум, така да нема да најдиш вакво нешто тука.

btw Побарај на Google малце, не биди мрзелив.;)
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Мило ми е што така брзо сите изреагиравте.

Да, FIB, никаква форма на warez, serial keys, keygens или cracks не е дозволена на форумот.
Посвети малку повеќе време и прочитај ги правилата!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
849,916
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно