Avast Premium Security 6 месечна претплата

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
901
545
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
како што гласи насловот...
Прашања во ПП
10EUR
 

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1,530
1,170
pipelin's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5 3210M @ 2.50GHz
Motherboard
FUJITSU FJNBB1C (CPU Socket - U3E1)
Storage
Samsung SSD 860 QVO 1TB
RAM
16GB DDR3 SODIMM
Video card
Intel HD Graphics 4000
OS
Windows 10
Не сакам да ти расипувам продажба, ама зошто не ја подариш таа лиценца која патем сметам е дадена од некој giveaway поради тоа што Аваст и претходно нудел по 6 месеци клучеви. Поготово сега пред Black Friday ќе имаат многу подобри понуди за дури и цела година по иста цена.

Наместо тоа што не отвориш една тема? како што отворив јас пред некој период (тука).
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,990
Мислења
869,717
Членови
30,321
Најнов член
vasei12
На врв Дно