• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Avast Premium Security 6 месечна претплата

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
905
550
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
како што гласи насловот...
Прашања во ПП
10EUR
 

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1,537
1,184
pipelin's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5 3210M @ 2.50GHz
Motherboard
FUJITSU FJNBB1C (CPU Socket - U3E1)
Storage
Samsung SSD 860 QVO 1TB
RAM
16GB DDR3 SODIMM
Video card
Intel HD Graphics 4000
OS
Windows 10
Не сакам да ти расипувам продажба, ама зошто не ја подариш таа лиценца која патем сметам е дадена од некој giveaway поради тоа што Аваст и претходно нудел по 6 месеци клучеви. Поготово сега пред Black Friday ќе имаат многу подобри понуди за дури и цела година по иста цена.

Наместо тоа што не отвориш една тема? како што отворив јас пред некој период (тука).
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно