1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Аудио конвертирање

Дискусија во форумот 'Видео и аудио продукција' започната од filipvselena, 16 Мај 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Znae li nekoj da mi preporaca nekoj program za pravenje na pesni vo audio format sto se slusaat na muzicki sistem od mp3 vo audio format?:taz:
   
 2. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  И Nero врши работа...
   
 3. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Sum probal ali posle ne peat pesnite
   
 4. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 5. dani_janev

  dani_janev
  Intern

  280
  7
  19 Април 2007
  da, poslusaj go sovetot od liquidworm za Easy CD-DA Extractor, zakon programce!
   
 6. Password

  Password
  Intern

  393
  9
  10 Април 2007
  4U WMA MP3 CONVERTOR
   
 7. direktor.e

  direktor.e
  Intern

  608
  4
  6 Април 2007
 8. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Aj ke gi probam programite pa ke gi kazam rezultatite
   
 9. Alek24

  Alek24
  Intern

  83
  0
  18 Април 2007
  Probaj so super audio converter. Eden od podobrite e. Jas sum zadovolen
   
 10. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Easy CD-DA Extractor go probav i raboti fala
   
 11. sonic

  sonic
  Intern

  529
  5
  13 ноември 2007
  Самото Неро си има опција да направиш аудио цд од мп3-ки ... Само одбери ја опцијата за аудио цд.
   
 12. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  A da si vidis so windows media player.
   
 13. drown

  drown
  Master

  1,454
  201
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Не дека мрчам, но стара е темава... од мај :rolleyes:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...