1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Аудио интерфејс Steinberg UR22 mkII

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од martinmax, 3 Јуни 2020.

 1. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  Интерфејсот е во одлична состојба, без никакви забелешки, користен за домашни потреби максимум 5 пати од како е купен.
  Повеќе инфо UR22mkII — Leading in its class
  Гаранцијата е истечена пред некој месец.
  Слики Imgur
  Не праќам по карго само подигање од Скопје, Аеродром

  Цена: 7000 денари
   
  На Андреј и Oktar им се допаѓа ова.
 2. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  6500 денари
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  6000 денари
   
  На nikigo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  5900 денари
   
  На nikigo му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,273
 2. JasSum
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  536
 3. poljakot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  264
 4. HuGlajder
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  502
 5. Luxell
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,612
Вчитување...

Сподели

Вчитување...