Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

Статус
Затворена за нови мислења.

Maxtor

Gaining Experience
22 април 2012
91
190
Maxtor додаде нов оглас:

ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans - 2.000 ден.

Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење.

Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB контролер, штрафови и standoffs.

Со куќиштето следуваат и два Deepcool GS 120mm вентилатори купени исто од Анхоч.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно