1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Atomic Pi

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -Ata-, 23 Јули 2019.

Тагови:
 1. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
  Продавам два нови Atomic Pi уреди,
  по 40е (вкупно 80е, толку ми фати со се транспорт)
  нема гаранција
   

  Прикачени датотеки:

  На gokica и G4M3R им се допаѓа ова.
 2. G4M3R

  G4M3R
  Gaining Experience

  501
  444
  26 Јуни 2012
  Машко
  Резервација на едно до четврток, може ли?:)
   
 3. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
  Остана уште еден Atomic Pi
   
Слични теми
 1. ARMac
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  646
Вчитување...

Сподели

Вчитување...