1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Athlon 200GE, Ryzen 3 2200G, Ryzen 5 2400G

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 6 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам некој од следниве APU Athlon 200GE/3000G, Ryzen 3 2200G/3200G, Ryzen 5 2400G/3400G. Ми треба стриктно APU затоа што ќе се користи во HTPC. Предност пониска цена. :)
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,637
  9,307
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Еве на!! [​IMG]

  Ако најдеш два, прати го вториот кај мене и мене ми треба :crazy:
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,347
 2. highflyer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  340
 3. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  11,232
 4. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  480
 5. shifty

  Продадено AMD R5 3600 & R3 2200G

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,277
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...