Проценка Asus Zenbook UX482EA-EVO. Нов неотпакуван лаптоп со 2 екрани.

Nikola G

Gaining Experience
18 септември 2017
100
110
Се продава нов неотпакуван лаптоп бизнис класа. Врвен модел со 2 екрани.

Asus Zenbook UX482EA-EVO

Лаптопот е со 2 години гаранција. Намената беше да се користи, но испаднаа непредвидени работи па не се ни отвори.
Лаптопот е нов неотпакуван во фолија.

Моделот е овој


Ако може проценка.
Воедно можете и на Приватна порака да нудите цена ако сте заинтересирани.

Може размена за Статичен гејминг компјутер, со моја или ваша доплата
 
Последна промена:

TylerMkD

Unbeatable
7 ноември 2014
3,034
5,311
За некој да го купи од тебе место Сетек, веројатно треба заеднички да се најдете. Ако е нов 73к, тогаш би рекол -10% односно околу 66-67к.
 

Janev

Gaining Experience
16 јуни 2018
52
53
Другар зема пред една недела ваков. Беше 79000 денари. А бараше попуст и му дадоа некои си 2-3% преку луѓе. Па испадна околу 77000 денари.

Страшно добар и практичен лаптоп. Вториот дисплеј е доста практичен и фенси.
Сега гледам го намалиле со овие сетек попусти денови за 73000 ден.

Така да се под оваа цена е супер за купецот.
Според мене 65-66000 денари е цена на која би го проценил
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно