1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus zenbook ux431

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Tobey, 18 Јуни 2019.

 1. Tobey

  Tobey
  Intern

  171
  37
  23 Април 2017
  Здраво, ми треба мислење за лаптопов и посебно за оваа серија на Асус. Никаде не можам да најдам дали има уште еден слот за рам?
  ASUS ZenBook 14 UX431FN | Laptops | ASUS Global
   
 2. zirkach

  zirkach
  Gaining Experience

  177
  124
  12 Февруари 2015
  Машко
  за овој модел 14ux433fn пишува дела рамот е залемен ама не пишува дали има слободен слот еве ти review во атачмент
   

  Прикачени датотеки:

  • asus.pdf
   Големина:
   2.7 MB
   Прегледи:
   1

Сподели

Вчитување...