• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Asus Vivobook pro N580V LCD cover

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BokiSof

Intern
22 февруари 2017
1
0
Здраво на сите.

Дали знаете каде може да се најде LCD back cover за Asus Vivobook Pro N580V, односно сервис/продавница што чува резервни делови за Asus лаптопи? Во Setec ме известија дека System One е овластен сервисер за Asus лаптопи, утре ќе ги контактирам, но ме интересира да не знаете друго место каде што може да се најдат резевни делови (за споредба со цени).

Ви благодарам однапред.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,887
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно