• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено ASUS VG258QR 1080p 165Hz

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
484
1.114
Битола
Го продавам мониторот од потпис ASUS VG258QR 1080p 165Hz G-sync compatible користен во домашни услови во непушечка соба.
Мониторот е купен од Сетек 10 месец 2020 година по цена од 17790 денари и истиот има гаранција до 20.9.2023.
Доаѓа во фабричната кутија со сите попратни кабли.
Мониторот е чист како солза, без оштетувања,гребнатини,флеки,мрвти/заглавни пиксели итн.
Се продава поради упгрејд на 2560х1440.


Цена: 13500 денари
Локација Битола
Праќам по карго на ваш трошок/ризик.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.315
Членови
31.509
Огласи
36
Најнов член
CapeNov
На врв Дно