Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Asus TUF GTX 1660S 6GB

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.827
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Asus TUF GTX 1660S 6GB - 9.000 ден.

Imam nekolku, kopani se 2-3 meseci nisto poveke od toa... imaat garancija vo set no listot go nemam, ako imate vrski moze da gi najdete po seriski posekako... vo slucaj da go najdam listot sekako ke vi go dadam.... cena 9000 denari od karticka... bez cenkanje ve molam i zameni ne prifakam

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Update:
4x asus
3x MSI

Imam za site kutii komplet
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.131
Мислења
975.247
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно